Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na naszej stronie

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi”. (Jan Paweł II)

 

 

 

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie

Konkurs „Niepełnosprawność Oczami Dziecka” rozstrzygnięty.

Sklep Medyczny SAMO ZDROWIE w Ostrowi Mazowieckiej w czasie ferii zimowych zorganizował konkurs pod hasłem „Niepełnosprawność oczami dziecka”. Jego celem było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na problemy osób niepełnosprawnych oraz kształtowanie właściwych postaw i zachowań sprzyjających integracji z osobami niepełnosprawnymi. 10 marca ogłoszono wyniki.

17 marca 2023
Czytaj więcej o: Konkurs „Niepełnosprawność Oczami Dziecka” rozstrzygnięty.
Powiększ zdjęcie

Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej

W dniu 10 marca uczniowie klasy VIII wraz ze swoim wychowawcą odwiedzili Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej. W trakcie spotkania zapoznani zostali z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024 oraz dowiedzieli się, jak wygląda kształcenie na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, technik transportu kolejowego oraz technik pojazdów samochodowych.

10 marca 2023
Kinga Brzostek
Czytaj więcej o: Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej
Powiększ zdjęcie

VI Noc z Sowami w Ostrowi Mazowieckiej

Ostrowskie Stowarzyszenie LUDZIE Z PASJĄ serdecznie zaprasza na wydarzenie o charakterze edukacji przyrodniczej pn.: "VI Noc z Sowami w Ostrowi Mazowieckiej".
W SKRÓCIE:
START: 17 marca /piątek/ 2023 r., godz. 18.00
MIEJSCE: Galeria Sztuki JATKI, ul. Pocztowa 12, Ostrów Maz.
WSTĘP WOLNY
10 marca 2023
Czytaj więcej o: VI Noc z Sowami w Ostrowi Mazowieckiej
Powiększ zdjęcie

Dzień Kobiet

Ósmy marca to dzień szczególny i wspaniały,

Dla wszystkich Kobiet,

Dla dużych, ale i też dla małych…

Międzynarodowy Dzień Kobiet to święto, które na stałe wpisane zostało w kalendarz naszych szkolnych uroczystości. 8 marca w naszej szkole pojawiły się kwiaty i słodkie upominki dla małych i większych pań.

8 marca 2023
Czytaj więcej o: Dzień Kobiet
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

1 Marca – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Jakże często chcielibyśmy oddać hołd tym, którzy odeszli, spojrzeć na ich groby, złożyć na nich kwiaty, pomodlić się. Nie zawsze jest to możliwe. Zdarza się, że ich mogiły już nie istnieją. Zadbajmy więc, by pamięć o nich została na zawsze, tak długo, jak długo będzie trwała ludzkość.

1 marca 2023
Marta Ogrodnik
Czytaj więcej o: 1 Marca – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Powiększ zdjęcie

Gminny Konkurs Recytatorski „WARSZAWSKA SYRENKA”

Dnia 27 lutego 2023r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Małkini Górnej odbyły się gminne eliminacje 46. konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Celem konkursu było promowanie młodych recytatorów, propagowanie wartościowej literatury i piękna języka ojczystego.

27 lutego 2023
Iwona Wileńska
Czytaj więcej o: Gminny Konkurs Recytatorski „WARSZAWSKA SYRENKA”
Powiększ zdjęcie

W Dzień św. Walentego walentynka dla każdego...

Tradycyjnie jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy „Walentynki”. W tym roku nieco wcześniej ze względu na ferie zimowe. Na początku lutego została postawiona skrzynka walentynkowa, do której uczniowie mogli wrzucać liściki i kartki ze swoimi wyznaniami miłości, sympatii do koleżanek czy kolegów.

10 lutego 2023
Czytaj więcej o: W Dzień św. Walentego walentynka dla każdego...
Powiększ zdjęcie

Bal karnawałowy

9 lutego odbył się długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły bal karnawałowy. W tym dniu szkolny korytarz zamienił się w piękną, zimową krainę. Wszyscy uczniowie, zarówno młodsi jak i starsi, mieli okazje bawić się przy muzyce z prowadzącym animatorem, który przygotował różne zabawy i rozgrywki. 

9 lutego 2023
Czytaj więcej o: Bal karnawałowy

Ferie zimowe z Gminną Biblioteką Publiczną w Małkini Górnej

Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej pragnie zaprosić korzystania z atrakcji, które zostały przygotowane dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych. Wiemy jak ważne jest rozbudzanie w dziecku ciekawości do obcowania nie tylko z książką, ale i z kulturą. Z tego względu serdecznie polecamy uwadze nasz program. Nie chcemy, aby nasze dzieci się nudziły i spędzały czas głównie przed komputerem. U nas, oprócz spotkania z policjantem, będzie i teatr i warsztaty z makramy, a także bal karnawałowy! Wszystko okraszone zajęciami ruchowo-plastycznymi.
9 lutego 2023
Czytaj więcej o: Ferie zimowe z Gminną Biblioteką Publiczną w Małkini Górnej